Obchodní podmínky

Cena zboží

Cena zboží je uvedena včetně DPH zboží ve zvláštním režimu.

Stav zboží

Naše věci, které nabízíme na eshopu jsou z druhé ruky a proto může obsahovat  známky opotřebení. Každé zboží má vlastní hodnocení stavu zboží. Věci z výraznou vadou se snažíme popsat v detailu zboží. Věci kontrolujeme při přidávání zboží na eshop a kontrolujeme je i před odesláním, abychom si byli jistí, že neobsahuje vadu o které bychom vás neinfomovali. Touto vadou myslíme chybějící stránky, podtřžení textu, uvolněnou vazbu, a další výrazné vady. Pokud zboží tuto vadu má, najdete jí u popisku zboží, nebo vás o ní budeme dodatečně informovat pokud bychom jí při konečné kontrole objevili.

Odeslání

  • zboží odesíláme do dvou pracovních dnů od přijetí vaší platby na náš účet na vámi zadanou adresu, nebo pobočku výdejního místa
  • zboží bude pečlivě zabaleno do kartonového obalu, nebo bublinkové fólie. Při převzetí tento obal by neměl být poškozen

Pokud obal bude poškozen, doporučujeme zásilku na místě nepřevzít

Doklad a účtenka

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen při platbě v hotovosti na výdejně vystavit kupujícímu účtenku a zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  • balík, který od nás obdržíte bude obsahovat daňový doklad

Vrácení zboží

Věci z druhé ruky je možné do 14-ti dnů od převzetí vrátit zpět, ve stejném stavu, jak byly doručeny. Platbu včetně poštovného odešleme zpět na váš účet. 

  • pokud dojde k vrácení, vynasnažíme se věc co nejrychleji vyřešit k vaší plné spokojenosti
  • zpětné hradíme my, pokud k nedoruzumění dojde z naší strany